Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite


Haastesuorittajat

Vähintään 100   [vähintään 50]   [vähintään 10]   [vähintään 5]   [vähintään 2]   [kaikki]

SijaKätköilijäSuoritetutOmatYhteensä
1.kapeka5132515
2.tuulituuli5080508
3.MickieWalker4911492
4.Toivontai4801481
5.vikiki14780478
6.satuja44910459
7.Maglord4580458
8.tavi24560456
9.ismo4854524456
10.raija4854524456
11.500_XL4423445
12.NH824384442
13.Take & Ilona4322434
14.Lothark4290429
15.Veke684290429
16.Katsukka4290429
17.marsten4250425
18.Arkajalat4221423
19.AiliLe4150415
20.hiphei4105415
21.zaxa4131414
22.Sonjis4121413
23.eastwoods4072409
24.v v a m team4090409
25.Juusto-4081409
26.Hipsu14030403
27.KirsiM4020402
28.tittat4001401
29.ipoded3934397
30.Eca_743930393
31.BigBadFatCat3920392
32.suprasami3871388
33.Retale813861387
34.Merelä Matti37115386
35.Oloneuvos3778385
36.surmaka3840384
37.veehoo743810381
38.zeepia3745379
39.Mito-803780378
40.Jamboree_0093669375
41.LaraG3731374
42.dzeih3672369
43.mcmu3690369
44.pattipolvi3611362
45.Nusut3573360
46.Mimustikka3530353
47.Torkkeli3463349
48.thaikama3424346
49.Lavskrike3440344
50.suula3440344
51.Geojusu3400340
52.Qassu3390339
53.roimari3390339
54.Mairejatutti3320332
55.pipera3301331
56.BomBomBom3300330
57.mainarit3240324
58.matkaja3190319
59.ih553170317
60.vipema3110311
61.Marrasmus3065311
62.fifixi3110311
63.mkivimaki3082310
64.JyNu3072309
65.Lasse Nurmi3060306
66.Mr.Perkins3051306
67.makans3040304
68.kumpis3030303
69.Lanberg3030303
70.Hullu_Jussi3020302
71.Almalaiset3000300
72.wilmaaah2980298
73.HRusina2970297
74.eskari2970297
75.PjaP2941295
76.KaisaP2940294
77.oh2bgn2940294
78.Chick Magnet 752910291
79.jarsat2910291
80.juhanili2832285
81.MaSaKuKo2830283
82.skarbo2780278
83.Mika_N2761277
84.Norppis2751276
85.Ajosa2741275
86.CeoCats2750275
87.Geopellet2730273
88.Pahvi2701271
89.ukkijaai2700270
90.makkara 19742680268
91.Josula2670267
92.Tiigeri2579266
93.NytNappaa2630263
94.georapo2630263
95.kuusenoksa2600260
96.muusku2600260
97.Kulpakko2537260
98.FamilyKangas2580258
99.Tp5002580258
100.Nunnu662570257
101.mikkopit2550255
102.Haimmala2491250
103.LunniZ32500250
104.Lisko602481249
105.thetomi2463249
106.ROTEVA2480248
107.Viveka12470247
108.Eki&Sahle2460246
109.Ekkeri2430243
110.Akka502421243
111.kukkaeer2420242
112.geokajakki2410241
113.mamiat2401241
114.Karon532382240
115.vilhelmi2400240
116.Tonde@2390239
117.Ötökkä2390239
118.Rhihad2390239
119.Harjus2362238
120.TaTuMa2380238
121.copperi2370237
122.Jyffe2370237
123.thepauliina2370237
124.JeyJey87912360236
125.Charinda2360236
126.janiva2350235
127.essiva2350235
128.AuntPolly2350235
129.*kukka*2350235
130.Niko_Kainuu2340234
131.Linkosuo2311232
132.Viipu2310231
133.Sorviset2300230
134.laalaa2290229
135.marlaa682290229
136.N10O2280228
137.Joojada & Camomilla2280228
138.anna.s2244228
139.Papun poppoo2242226
140.muromar2260226
141.PeTo662250225
142.Giliad2241225
143.mjoki2250225
144.Rymyhomie2241225
145.Nortti102250225
146.Jepponen2240224
147.Tenukko2240224
148.Suoranta2230223
149.KirPek2210221
150.milde042180218
151.Jani_ja_perhe2180218
152.arisoft2152217
153.meicu2170217
154.V3SKU2170217
155.ansu19692134217
156.anneli892160216
157.finder3132132215
158.auku122140214
159.Tommi2130213
160.mariko722120212
161.ATT022083211
162.Pekka-P2081209
163.miisa2090209
164.Tiklit2070207
165.cutty122070207
166.EsMiAk2061207
167.SiniSilmä2060206
168.seppo542050205
169.Hattara69 + Pete2050205
170.joni&riina2040204
171.ruusina2010201
172.Mertzi11980198
173.felis domestica1970197
174.UusAnu1960196
175.neolife17519194
176.jokeri691940194
177.rinaho1930193
178.Emput11921193
179.Maryan_1920192
180.TiiEliLin1874191
181.Aximum1900190
182.perttiv1891190
183.Hämppy11890189
184.annaku1870187
185.Mayachi1870187
186.kaiska1813184
187.Enial1840184
188.9eo1840184
189.big wood1840184
190.Tebari1840184
191.jankaja1800180
192.Kumiankka1800180
193.qqmuk1791180
194.DiipaDaapa1800180
195.Huvilla1790179
196.p44v01780178
197.Eilinen1780178
198.Wilina1770177
199.repo71761177
200.Ametyy1770177
201.krirm1770177
202.maripe1770177
203.aarresissit1750175
204.Miestenkerho1731174
205.paulih1730173
206.akkivi1730173
207.nannu631693172
208.Hanikala1720172
209.orakk+j1702172
210.-NJ-1700170
211.Paulaho1700170
212.copohontas1691170
213.MeKa521700170
214.HaTaTo1680168
215.aa&retti1680168
216.artomak1670167
217.B0xHunter1660166
218.Angelica711650165
219.suviss1650165
220.saukko1605165
221.Team Tupus1613164
222.Jarnen1620162
223.Minenopat1620162
224.akalli1610161
225.motskari1610161
226.RexParti1591160
227.Pete_P1546160
228.Paavaliina1563159
229.markkaLM1580158
230.Goljander1571158
231.Vesa11580158
232.Black_Island1534157
233.Banda521561157
234.Heidiruo1570157
235.Bacajo1560156
236.mandello1551156
237.saamah1530153
238.menomi1530153
239.åda1530153
240.Alexgarmin1500150
241.Mooritz1500150
242.AP☺1500150
243.Garmingeo1473150
244.WalkerJB1481149
245.makisf1490149
246.cindy671426148
247.geobora1480148
248.Bow more1470147
249.kimallus1470147
250.jyrkios1450145
251.VCJIP1440144
252.MikaS1431144
253.ansu751440144
254.TMT111440144
255.sm071394143
256.Atlantis64551430143
257.xREKOx1430143
258.joriini1420142
259.Liitu821411142
260.miksu691410141
261.TWallius1392141
262.antero741371138
263.rituliisa1380138
264.JariH1380138
265.hermione121380138
266.petu781370137
267.kivilaak1360136
268.geolei1360136
269.MrBell1350135
270.Mikkozzz1314135
271.Koivula51340134
272.rtl1340134
273.ArtSa1340134
274.Nestori11340134
275.Catra841340134
276.Mokuskam1330133
277.Mirtilli1311132
278.mlatonen1300130
279.snadi561300130
280.taavi41300130
281.Ehlana641300130
282.Luolanainen1300130
283.lillukka11290129
284.sweetcarolin1262128
285.TupeJaPete1280128
286.markus4161270127
287.Reporanka1270127
288.ElmoGee1270127
289.ekspertti1260126
290.annu661260126
291.0mppu1260126
292.JHfin1250125
293.PELET1250125
294.mnmat1250125
295.Mr.Petsku1250125
296.Rotunainen1231124
297.Mukmelit1240124
298.jomadaFIN1240124
299.jahru1240124
300.olli.s1230123
301.Geppana1230123
302.Jokkes1230123
303.T/K1220122
304.Hessut1220122
305.kuosna1220122
306.jookiki131220122
307.Jakkis1210121
308.katinka31210121
309.GeoNasu1210121
310.Pele531183121
311.hytti131210121
312.Louhikoru1200120
313.Apina681190119
314.Powwo1190119
315.Virene1180118
316.leero3691180118
317.Mukkelus1180118
318.spitko1162118
319.K.Korpi1180118
320.nallu1170117
321.ehikki1170117
322.Izascar1170117
323.kultakuru1161117
324.Hugeli131152117
325.JuMiS61160116
326.xanilus1160116
327.Tasipapani1151116
328.geoidhn1150115
329.okkikari1150115
330.kaksi_oravaa1141115
331.Erkio611131114
332.SarppaN1140114
333.Kouts11140114
334.BeachHill1140114
335.Luttu1112113
336.LinneaKooN1130113
337.peksu751121113
338.Tero_1130113
339.KuvaNemo1094113
340.satumh1084112
341.Kalvoapina1120112
342.ttkam1110111
343.Mosse991110111
344.Mur_meli1100110
345.mikko&sira1100110
346.tanjulainen1090109
347.pardainis1090109
348.köpi641090109
349.Joksut1090109
350.Kassun_posse1090109
351.VeMa671080108
352.tssalama1043107
353.kithoi1070107
354.mmie531070107
355.suntio81070107
356.KomisJan1060106
357.jotos1060106
358.Konda811060106
359.geomur1050105
360.Jykk€1041105
361.Nispu1040104
362.SammenKarhu1040104
363.Verkkoset1030103
364.ritunen1030103
365.TeroÄ1030103
366.Kumpulat1030103
367.Katjuusa1021103
368.PJ-King1020102
369.Neilikka771010101
370.Hazelmead1010101
371.The Danglers1010101
372.petri r992101
373.neitiq1001101
374.bikingGranny1010101
375.MooseM1000100
376.Ugly_Pheebs1000100
377.MAR1L11N11000100
378.Maine671000100
379.ET161000100

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (9.9.2021)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 19.10.2021 12:25:09 , generating time 0.734 sec.kalatirppa