Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite


Haastesuorittajat

Vähintään 100   [vähintään 50]   [vähintään 10]   [vähintään 5]   [vähintään 2]   [kaikki]

SijaKätköilijäSuoritetutOmatYhteensä
1.kapeka4612463
2.tuulituuli4510451
3.MickieWalker4461447
4.ismo4854074411
5.raija4854074411
6.Toivontai4061407
7.satuja3959404
8.tavi23930393
9.vikiki13890389
10.Eca_743870387
11.NH823803383
12.Maglord3820382
13.500_XL3802382
14.Lothark3750375
15.zaxa3730373
16.Merelä Matti35015365
17.v v a m team3620362
18.Veke683610361
19.Katsukka3610361
20.zeepia3454349
21.tittat3481349
22.Oloneuvos3426348
23.Arkajalat3441345
24.marsten3420342
25.Hipsu13410341
26.KirsiM3380338
27.Take & Ilona3342336
28.dzeih3342336
29.ipoded3314335
30.suprasami3321333
31.Retale813321333
32.mcmu3300330
33.hiphei3245329
34.veehoo743270327
35.Jamboree_0093230323
36.pattipolvi3211322
37.BigBadFatCat3210321
38.Sonjis3171318
39.Lavskrike3180318
40.Juusto-3121313
41.eastwoods3062308
42.Torkkeli2983301
43.AiliLe3010301
44.surmaka2990299
45.Mimustikka2970297
46.Geojusu2940294
47.roimari2900290
48.Qassu2900290
49.suula2880288
50.pipera2851286
51.JyNu2792281
52.Mito-802770277
53.BomBomBom2760276
54.fifixi2730273
55.thaikama2614265
56.makans2630263
57.LaraG2601261
58.Hullu_Jussi2590259
59.matkaja2580258
60.PjaP2541255
61.Kulpakko2487255
62.juhanili2522254
63.Pahvi2521253
64.Geopellet2510251
65.Nusut2491250
66.eskari2480248
67.Chick Magnet 752480248
68.wilmaaah2470247
69.Lanberg2460246
70.mainarit2460246
71.Marrasmus2423245
72.Tp5002450245
73.Mr.Perkins2441245
74.Haimmala2411242
75.oh2bgn2420242
76.Eki&Sahle2410241
77.ROTEVA2400240
78.MaSaKuKo2400240
79.mkivimaki2362238
80.Harjus2342236
81.Almalaiset2360236
82.Nunnu662340234
83.Mairejatutti2340234
84.Linkosuo2311232
85.kumpis2300230
86.KaisaP2300230
87.vipema2290229
88.Lasse Nurmi2280228
89.Lisko602271228
90.thepauliina2270227
91.laalaa2270227
92.Jyffe2270227
93.Rymyhomie2241225
94.Ajosa2221223
95.Norppis2201221
96.makkara 19742190219
97.JeyJey87912190219
98.V3SKU2170217
99.CeoCats2170217
100.finder3132132215
101.Mika_N2131214
102.georapo2140214
103.mikkopit2140214
104.Josula2130213
105.ih552120212
106.Ötökkä2110211
107.muusku2110211
108.milde042110211
109.thetomi2073210
110.HRusina2100210
111.Lunni732100210
112.Viveka12080208
113.Joojada & Camomilla2060206
114.Tiigeri1997206
115.skarbo2040204
116.SiniSilmä2040204
117.ATT021993202
118.Ekkeri2010201
119.Akka501991200
120.mamiat1991200
121.Tenukko1990199
122.Pekka-P1961197
123.miisa1960196
124.Jani_ja_perhe1940194
125.jokeri691940194
126.PeTo661930193
127.copperi1910191
128.vilhelmi1900190
129.marlaa681900190
130.Aximum1900190
131.Viipu1890189
132.Charinda1890189
133.Tommi1880188
134.AuntPolly1880188
135.FamilyKangas1880188
136.mariko721880188
137.Mayachi1870187
138.anna.s1814185
139.kukkaeer1850185
140.ukkijaai1840184
141.Jepponen1830183
142.Karon531802182
143.Papun poppoo1802182
144.EsMiAk1791180
145.Giliad1791180
146.NytNappaa1800180
147.meicu1790179
148.felis domestica1790179
149.Huvilla1780178
150.Rhihad1780178
151.annaku1780178
152.geokajakki1780178
153.TiiEliLin1734177
154.neolife16215177
155.joni&riina1770177
156.muromar1770177
157.qqmuk1751176
158.Wilina1720172
159.Hanikala1710171
160.9eo1700170
161.p44v01680168
162.anneli891680168
163.artomak1670167
164.N10O1670167
165.ruusina1670167
166.big wood1660166
167.Ametyy1660166
168.Hattara69 + Pete1660166
169.krirm1650165
170.repo71641165
171.mjoki1640164
172.kuusenoksa1640164
173.DiipaDaapa1640164
174.akkivi1620162
175.Miestenkerho1611162
176.TaTuMa1610161
177.MeKa521610161
178.Pete_P1546160
179.KirPek1600160
180.seppo541600160
181.orakk+j1572159
182.Emput11581159
183.paulih1580158
184.-NJ-1580158
185.nannu631543157
186.Black_Island1534157
187.*kukka*1560156
188.mandello1551156
189.HaTaTo1560156
190.Tonde@1550155
191.Angelica711550155
192.Nortti101540154
193.Goljander1531154
194.perttiv1511152
195.jarsat1520152
196.åda1510151
197.kaiska1500150
198.Garmingeo1473150
199.Sorviset1490149
200.Mertzi11490149
201.Banda521471148
202.motskari1460146
203.Eilinen1460146
204.WalkerJB1441145
205.aa&retti1450145
206.Atlantis64551430143
207.cindy671376143
208.rinaho1430143
209.janiva1420142
210.Kumiankka1420142
211.Paavaliina1402142
212.miksu691410141
213.essiva1410141
214.Enial1390139
215.Tiklit1390139
216.saukko1345139
217.xREKOx1380138
218.AP☺1380138
219.hermione121380138
220.arisoft1352137
221.Jarnen1360136
222.geolei1360136
223.TWallius1342136
224.akalli1360136
225.Tebari1360136
226.joriini1350135
227.suviss1350135
228.auku121350135
229.Team Tupus1323135
230.rtl1340134
231.UusAnu1330133
232.Catra841330133
233.jankaja1320132
234.petu781320132
235.RexParti1300130
236.ansu19691254129
237.antero741281129
238.sweetcarolin1262128
239.menomi1280128
240.TupeJaPete1280128
241.0mppu1260126
242.TMT111260126
243.JariH1250125
244.jomadaFIN1241125
245.Niko_Kainuu1240124
246.mnmat1240124
247.B0xHunter1230123
248.JHfin1230123
249.copohontas1221123
250.jookiki131220122
251.Liitu821211122
252.Mr.Petsku1220122
253.saamah1210121
254.hytti131210121
255.katinka31210121
256.Geppana1210121
257.kimallus1200120
258.jyrkios1190119
259.maripe1190119
260.Mirtilli1181119
261.aarresissit1180118
262.cutty121180118
263.Virene1180118
264.kivilaak1180118
265.Mukkelus1180118
266.Jokkes1170117
267.xanilus1160116
268.annu661160116
269.mlatonen1160116
270.Nestori11150115
271.ansu751150115
272.kaksi_oravaa1141115
273.SarppaN1140114
274.geobora1130113
275.Mokuskam1130113
276.Pele531103113
277.Ehlana641120112
278.rituliisa1120112
279.olli.s1100110
280.Hessut1100110
281.Tero_1100110
282.satumh1054109
283.pardainis1090109
284.ehikki1090109
285.spitko1062108
286.Koivula51080108
287.Reporanka1080108
288.mikko&sira1070107
289.T/K1070107
290.Tasipapani1061107
291.Rotunainen1061107
292.markkaLM1060106
293.köpi641060106
294.BeachHill1060106
295.jahru1060106
296.Erkio611051106
297.geomur1050105
298.Kouts11050105
299.Luttu1022104
300.ElmoGee1030103
301.Louhikoru1030103
302.tanjulainen1030103
303.makisf1030103
304.Mosse991030103
305.Verkkoset1020102
306.Heidiruo1010101
307.Izascar1010101
308.KomisJan1010101
309.Suoranta1000100
310.mmie531000100

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.4.2020)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 25.01.2021 22:52:41 , generating time 0.321 sec.kalatirppa