Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite


Haastesuorittajat

Vähintään 100   [vähintään 50]   [vähintään 10]   [vähintään 5]   [vähintään 2]   [kaikki]

SijaKätköilijäSuoritetutOmatYhteensä
1.kapeka4082410
2.tuulituuli3890389
3.Toivontai3811382
4.Eca_743800380
5.MickieWalker3791380
6.vikiki13790379
7.satuja3618369
8.raija4853603363
9.ismo4853621363
10.Veke683550355
11.Katsukka3550355
12.Maglord3530353
13.500_XL3472349
14.tavi23440344
15.NH823393342
16.Merelä Matti32315338
17.Take & Ilona3342336
18.zaxa3340334
19.ipoded3284332
20.v v a m team3280328
21.zeepia3232325
22.Lothark3220322
23.marsten3210321
24.Oloneuvos3086314
25.tittat3121313
26.Sonjis3061307
27.KirsiM3070307
28.dzeih3002302
29.Juusto-3001301
30.Retale813001301
31.suprasami3001301
32.Arkajalat2991300
33.eastwoods2972299
34.surmaka2960296
35.AiliLe2930293
36.mcmu2910291
37.hiphei2855290
38.pattipolvi2871288
39.Hipsu12860286
40.veehoo742850285
41.pipera2811282
42.BigBadFatCat2790279
43.JyNu2682270
44.Lavskrike2690269
45.Jamboree_0092630263
46.Geojusu2620262
47.suula2620262
48.thaikama2593262
49.LaraG2571258
50.Qassu2560256
51.roimari2560256
52.Kulpakko2487255
53.Hullu_Jussi2530253
54.Geopellet2510251
55.Nusut2491250
56.Mimustikka2500250
57.PjaP2491250
58.juhanili2462248
59.BomBomBom2470247
60.mainarit2460246
61.Pahvi2421243
62.Lanberg2430243
63.Chick Magnet 752410241
64.Torkkeli2383241
65.mkivimaki2362238
66.Almalaiset2360236
67.oh2bgn2350235
68.Mairejatutti2330233
69.Linkosuo2311232
70.Harjus2302232
71.Haimmala2291230
72.kumpis2280228
73.fifixi2270227
74.Lasse Nurmi2270227
75.laalaa2270227
76.Rymyhomie2241225
77.makans2240224
78.KaisaP2200220
79.vipema2200220
80.Norppis2191220
81.Jyffe2190219
82.thepauliina2190219
83.Mr.Perkins2171218
84.V3SKU2170217
85.eskari2170217
86.Eki&Sahle2160216
87.matkaja2150215
88.finder3132132215
89.Nunnu662130213
90.Ajosa2111212
91.CeoCats2120212
92.ROTEVA2120212
93.MaSaKuKo2090209
94.Viveka12080208
95.mikkopit2070207
96.Josula2070207
97.milde042060206
98.Tp5002060206
99.Lunni732060206
100.Marrasmus2023205
101.Joojada & Camomilla2050205
102.SiniSilmä2040204
103.wilmaaah2030203
104.ATT021993202
105.Lisko602001201
106.Akka501991200
107.skarbo1990199
108.Ekkeri1990199
109.Tenukko1980198
110.Pekka-P1961197
111.muusku1970197
112.ih551970197
113.JeyJey87911950195
114.Mito-801940194
115.jokeri691940194
116.Ötökkä1930193
117.PeTo661920192
118.HRusina1910191
119.Aximum1900190
120.miisa1900190
121.Jani_ja_perhe1900190
122.marlaa681870187
123.Mayachi1870187
124.copperi1870187
125.georapo1860186
126.vilhelmi1840184
127.AuntPolly1840184
128.EsMiAk1791180
129.NytNappaa1790179
130.thetomi1763179
131.Jepponen1790179
132.geokajakki1780178
133.FamilyKangas1770177
134.kukkaeer1770177
135.muromar1760176
136.qqmuk1751176
137.joni&riina1750175
138.Tommi_1750175
139.anna.s1723175
140.makkara 19741750175
141.Karon531722174
142.annaku1730173
143.neolife15814172
144.felis domestica1720172
145.Wilina1710171
146.Hanikala1710171
147.Viipu1700170
148.mamiat1681169
149.9eo1690169
150.meicu1680168
151.artomak1670167
152.big wood1640164
153.TiiEliLin1604164
154.ruusina1640164
155.Tiigeri1584162
156.Giliad1601161
157.MeKa521610161
158.mariko721610161
159.krirm1600160
160.DiipaDaapa1600160
161.Pete_P1546160
162.seppo541590159
163.N10O1580158
164.Emput11571158
165.Miestenkerho1561157
166.Black_Island1534157
167.mandello1551156
168.orakk+j1551156
169.Angelica711550155
170.KirPek1550155
171.perttiv1501151
172.mjoki1500150
173.TaTuMa1500150
174.åda1500150
175.Garmingeo1473150
176.Nortti101500150
177.Charinda1470147
178.Papun poppoo1452147
179.Rhihad1470147
180.Mika_N1461147
181.WalkerJB1441145
182.paulih1440144
183.Atlantis64551430143
184.HaTaTo1430143
185.cindy671376143
186.rinaho1420142
187.p44v01420142
188.Banda521411142
189.*kukka*1420142
190.aa&retti1420142
191.essiva1410141
192.miksu691410141
193.janiva1410141
194.Kumiankka1410141
195.Ametyy1410141
196.motskari1410141
197.Hattara69 + Pete1410141
198.Huvilla1400140
199.nannu631373140
200.Eilinen1400140
201.saukko1345139
202.Tiklit1390139
203.hermione121380138
204.AP☺1380138
205.xREKOx1380138
206.akkivi1380138
207.kuusenoksa1360136
208.geolei1360136
209.TWallius1342136
210.Paavaliina1351136
211.repo71351136
212.joriini1350135
213.rtl1340134
214.Team Tupus1303133
215.Catra841330133
216.petu781320132
217.Tonde@1320132
218.ukkijaai1290129
219.-NJ-1290129
220.RexParti1290129
221.TupeJaPete1280128
222.sweetcarolin1262128
223.UusAnu1270127
224.antero741251126
225.0mppu1260126
226.JariH1250125
227.jomadaFIN1241125
228.mnmat1240124
229.menomi1230123
230.JHfin1230123
231.B0xHunter1230123
232.Goljander1221123
233.auku121220122
234.Mr.Petsku1220122
235.anneli891220122
236.katinka31210121
237.Geppana1210121
238.TMT111210121
239.saamah1210121
240.jookiki131200120
241.hytti131190119
242.maripe1190119
243.aarresissit1180118
244.ansu19691144118
245.Virene1180118
246.Mukkelus1170117
247.copohontas1151116
248.xanilus1160116
249.Mirtilli1141115
250.kivilaak1150115
251.mlatonen1150115
252.kaksi_oravaa1141115
253.Mertzi11150115
254.SarppaN1140114
255.Pele531103113
256.Mokuskam1120112
257.Jarnen1120112
258.akalli1120112
259.cutty121120112
260.ansu751120112
261.Nestori11120112
262.rituliisa1120112
263.Hessut1100110
264.Ehlana641100110
265.annu661100110
266.kaiska1100110
267.jarsat1100110
268.Enial1100110
269.pardainis1090109
270.satumh1054109
271.Koivula51070107
272.suviss1070107
273.T/K1070107
274.mikko&sira1070107
275.spitko1052107
276.Tasipapani1061107
277.geobora1060106
278.Rotunainen1051106
279.BeachHill1060106
280.ehikki1060106
281.geomur1050105
282.Kouts11050105
283.Reporanka1050105
284.Tebari1030103
285.makisf1030103
286.Verkkoset1020102
287.Luttu1002102
288.ElmoGee1020102
289.Niko_Kainuu1020102
290.Izascar1010101
291.KomisJan1010101
292.tanjulainen1010101
293.arisoft982100

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.4.2020)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 25.10.2020 21:49:23 , generating time 0.262 sec.kalatirppa