Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite

Kätköilijöiden lukumäärä kunnittain

Korosta kunta:

Vaihda järjestyskriteeriä klikkaamalla sarakkeiden otsikoita.

KuntaKätköilijöitä/km2/1000 as.
Akaa310.27032.1817
Alajärvi110.01041.0370
Alavieska70.02772.5271
Alavus150.01301.1827
Asikkala180.02382.0986
Askola130.05962.7214
Aura140.14653.6335
Brändö10.00061.9493
Eckerö00.00000.0000
Enonkoski20.00481.2085
Enontekiö50.00062.6164
Espoo5270.99782.1743
Eura210.03331.6746
Eurajoki340.02263.7049
Evijärvi60.01542.1575
Finström00.00000.0000
Forssa240.09471.3463
Föglö00.00000.0000
Geta00.00000.0000
Haapajärvi220.02792.8270
Haapavesi220.02032.9420
Hailuoto20.00181.9550
Halsua60.01404.4577
Hamina490.04242.2722
Hammarland00.00000.0000
Hankasalmi120.01742.1763
Hanko230.02872.3802
Harjavalta130.10181.7216
Hartola40.00591.1581
Hattula180.04211.8819
Hausjärvi260.07192.9810
Heinola500.05962.4340
Heinävesi40.00300.9903
Helsinki9001.25781.5568
Hirvensalmi30.00401.2136
Hollola420.05771.7560
Huittinen100.01850.9323
Humppila20.01350.7868
Hyrynsalmi40.00261.3991
Hyvinkää1270.37712.8229
Hämeenkyrö220.04362.1277
Hämeenlinna1820.08802.7488
Ii180.00641.9608
Iisalmi290.03331.3011
Iitti250.03653.5296
Ikaalinen150.01782.0232
Ilmajoki430.07423.6878
Ilomantsi90.00281.4859
Imatra1020.53333.5350
Inari100.00061.4537
Inkoo130.01362.3318
Isojoki20.00310.8187
Isokyrö80.02241.6019
Janakkala720.12284.3171
Joensuu2140.07782.9571
Jokioinen150.08242.6028
Jomala10.00150.2548
Joroinen120.01692.2018
Joutsa50.00470.9796
Juuka50.00270.8714
Juupajoki20.00730.9259
Juva70.00520.9847
Jyväskylä3780.25782.9475
Jämijärvi10.00450.4755
Jämsä730.04003.1618
Järvenpää852.12772.2156
Kaarina1120.62393.6823
Kaavi50.00631.4463
Kajaani990.04372.5976
Kalajoki350.01462.8000
Kangasala1090.16773.8568
Kangasniemi60.00450.9852
Kankaanpää220.02121.5461
Kannonkoski20.00361.2453
Kannus170.03612.9570
Karijoki00.00000.0000
Karkkila130.05091.4259
Karstula40.00420.8686
Karvia50.00961.8369
Kaskinen30.01712.0367
Kauhajoki340.02582.3667
Kauhava290.02181.6370
Kauniainen81.33330.9408
Kaustinen140.03883.2400
Keitele00.00000.0000
Kemi290.03881.2803
Kemijärvi30.00080.3475
Keminmaa80.01240.9229
Kemiönsaari50.00180.6875
Kempele390.35342.5420
Kerava943.05292.7951
Keuruu300.02102.7607
Kihniö00.00000.0000
Kinnula10.00200.5438
Kirkkonummi1030.10142.8541
Kitee90.00520.7503
Kittilä30.00040.4955
Kiuruvesi50.00350.5332
Kivijärvi20.00331.4620
Kokemäki100.01881.2315
Kokkola1370.05022.9935
Kolari40.00151.0312
Konnevesi20.00290.6698
Kontiolahti370.03592.7351
Korsnäs10.00070.4488
Koski Tl30.01561.2175
Kotka1360.14322.4842
Kouvola2030.07042.2957
Kristiinankaupunki120.00711.6538
Kruunupyy130.01731.9374
Kuhmo90.00160.9195
Kuhmoinen20.00210.7602
Kumlinge00.00000.0000
Kuopio2710.07252.3831
Kuortane60.01241.4996
Kurikka290.01661.2618
Kustavi20.00262.2272
Kuusamo200.00341.1919
Kyyjärvi00.00000.0000
Kärkölä190.07333.8681
Kärsämäki50.00711.6846
Kökar10.00053.8168
Lahti2430.46962.1069
Laihia240.04723.1149
Laitila160.02931.8913
Lapinjärvi20.00590.6842
Lapinlahti280.03933.7130
Lappajärvi40.00761.1367
Lappeenranta1570.08942.1897
Lapua280.03731.9653
Laukaa520.06302.9194
Lemi10.00380.3275
Lemland00.00000.0000
Lempäälä700.22813.5234
Leppävirta130.00861.2113
Lestijärvi30.00543.4169
Lieksa170.00421.3178
Lieto810.26774.5745
Liminka230.03532.6516
Liperi270.02332.2384
Lohja1240.11172.6569
Loimaa280.03291.6408
Loppi150.02291.8403
Loviisa170.00951.0828
Luhanka10.00321.2034
Lumijoki100.03445.1440
Lumparland00.00000.0000
Luoto40.00470.8562
Luumäki90.01051.7425
Maalahti60.00311.0762
Maarianhamina20.09640.1801
Marttila10.00510.4916
Masku260.10232.7654
Merijärvi30.01302.5253
Merikarvia100.00802.9070
Miehikkälä10.00230.4371
Mikkeli1140.03532.0928
Muhos140.01761.5945
Multia20.00261.0235
Muonio20.00100.8478
Mustasaari270.00851.4888
Muurame390.20104.2377
Mynämäki180.03362.2352
Myrskylä10.00480.4960
Mäntsälä390.06542.0044
Mänttä-Vilppula440.06703.7859
Mäntyharju130.01071.9960
Naantali530.08312.8761
Nakkila100.05411.7367
Nivala240.04472.1820
Nokia1020.29333.2928
Nousiainen180.09023.7399
Nurmes160.00591.4334
Nurmijärvi920.25052.3505
Närpiö40.00170.4211
Orimattila500.08103.3734
Oripää20.01701.4306
Orivesi200.02082.0831
Oulainen210.03512.6119
Oulu3870.09972.0658
Outokumpu100.01711.3254
Padasjoki100.01372.8596
Paimio530.21885.1839
Paltamo30.00260.7559
Parainen200.00361.2967
Parikkala30.00390.5019
Parkano80.00881.1236
Pedersören kunta110.01331.0051
Pelkosenniemi10.00050.9560
Pello10.00050.2447
Perho10.00130.3312
Pertunmaa20.00441.0111
Petäjävesi80.01612.0523
Pieksämäki240.01311.1847
Pielavesi50.00360.9546
Pietarsaari380.09591.9323
Pihtipudas20.00160.4282
Pirkkala560.53793.4432
Polvijärvi70.00731.4517
Pomarkku50.01511.9904
Pori1830.08882.1641
Pornainen90.06001.7953
Porvoo700.03271.4486
Posio20.00060.5000
Pudasjärvi170.00291.8797
Pukkila00.00000.0000
Punkalaidun20.00550.5984
Puolanka80.00312.5229
Puumala50.00401.8990
Pyhtää270.03635.2539
Pyhäjoki10.00070.2976
Pyhäjärvi30.00210.4933
Pyhäntä40.00472.3909
Pyhäranta150.05146.6845
Pälkäne220.02983.1415
Pöytyä220.02842.6284
Raahe510.02701.9773
Raasepori150.00640.5184
Raisio881.75793.6507
Rantasalmi10.00110.2417
Ranua10.00030.2258
Rauma1420.12793.5728
Rautalampi40.00521.1360
Rautavaara00.00000.0000
Rautjärvi70.01741.7123
Reisjärvi60.01192.0027
Riihimäki830.66102.9090
Ristijärvi20.00221.2920
Rovaniemi1040.01301.7523
Ruokolahti280.02364.9028
Ruovesi110.01162.1501
Rusko170.13292.9386
Rääkkylä70.01002.6217
Saarijärvi100.00700.9341
Salla40.00070.9333
Salo1400.06462.5571
Saltvik10.00090.5698
Sastamala520.03392.0186
Sauvo50.01671.6518
Savitaipale40.00580.9978
Savonlinna690.01921.8649
Savukoski20.00031.6625
Seinäjoki1570.10692.7860
Sievi130.01622.4524
Siikainen30.00611.8061
Siikajoki90.00541.5555
Siikalatva40.00180.6265
Siilinjärvi460.09062.2075
Simo20.00100.5656
Sipoo330.04721.8441
Siuntio160.06012.7022
Sodankylä180.00142.0293
Soini50.00872.0358
Somero70.01000.7398
Sonkajärvi60.00381.2728
Sotkamo140.00471.3076
Sottunga00.00000.0000
Sulkava30.00390.9940
Sund00.00000.0000
Suomussalmi80.00140.8503
Suonenjoki80.00931.0528
Sysmä20.00210.4476
Säkylä160.03032.1014
Taipalsaari110.01442.2422
Taivalkoski70.00261.5449
Taivassalo10.00460.5872
Tammela150.02102.2648
Tampere6670.96733.1801
Tervo30.00611.7133
Tervola40.00251.1561
Teuva130.02342.1516
Tohmajärvi70.00781.3600
Toholampi20.00320.5682
Toivakka60.01452.5381
Tornio280.02081.2468
Turku5451.77873.1012
Tuusniemi10.00140.3489
Tuusula1060.47012.9044
Tyrnävä120.02421.9364
Ulvila380.08992.7755
Urjala130.02572.4056
Utajärvi40.00231.3158
Utsjoki10.00020.7547
Uurainen80.02152.3959
Uusikaarlepyy80.00481.0745
Uusikaupunki260.01351.6417
Vaala90.00512.6110
Vaasa1820.31652.7957
Valkeakoski560.15042.7324
Vantaa4091.70162.0843
Varkaus330.06291.4263
Vehmaa20.00990.8197
Vesanto60.01052.4702
Vesilahti170.04803.9729
Veteli110.02113.1483
Vieremä70.00721.7292
Vihti670.11812.4180
Viitasaari90.00571.2349
Vimpeli100.03043.0441
Virolahti70.01251.9824
Virrat230.01773.0128
Vårdö00.00000.0000
Vöyri110.00902.4586
Ylitornio30.00140.6192
Ylivieska390.06802.8206
Ylöjärvi840.06342.8122
Ypäjä30.01641.1503
Ähtäri80.00881.2103
Äänekoski520.04572.5557

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (3.2.2021)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 13.04.2021 10:08:04 , generating time 0.441 sec.kalatirppa